Nezkrotná rychlost RC modelů

MGM COMPRO přináší to nejlepší řešení ze světa regulátorů otáček pro RC modely. Nezáleží, jestli preferujete auta, lodě, helikoptéry nebo letadla. Máme pro všechny TOP řešení, které pomohou dostat z vašeho modelu to nejlepší!
Podívejme se, co nám přinesl minulý rok ve světě plném rychlosti a bzukotu elektro motorů RC modelů. Jsme šťastní, že technologie od MGM COMPRO, přinesla tolik radosti, fantastické rychlosti a úspěchů na poli špičkového modelářství.

Projekt Chaser V2 - auto budoucnosti

Při výběru toho nejlepšího z automobilů je náš vítěz jasný. Tím je James a jeho auto z 3D tiskárny! James má jasný plán, zlomit světový rekord v rychlosti elektro RC auta, ten je nyní 325 km/h. Budeme vás informovat o dalším pokračování na jeho projektu!

Ďábelská MHZ MYSTIC

Pro fandy raceboatů nemůžeme zapomenout na super jízdu Andyho a jeho MHZ MYSTIC, jak se prohání šílenou rychlostí přes 200 km/h!!


KDS 7.2 - Fantastická helikoptéra Lukáše Vacka

Samozřejmě nemůžeme opomenout ani vrtulníkáře! Tady nás nejvíce uchvátily bláznivé letecké schopnosti Lukáše Vacka. Jeho freestyle s vrtulníkem není nadarmo považován za jeden z nejlepších na světě!

Úžasně rychlý SpeedBird DP

Pro milovníky letectví stojí za připomenutí pokoření italského rychlostního rekordu. Byl pokořený nádherným modelem Speedbird DP a nynírekord zní 378 km/h! A to je už pořádná rychlost, co myslíte?

Gerolamo with speedbird

Jste pyšní na svůj RC model? Máte videa nebo fotky vašich RC miláčků ze soutěží, srazů nebo jen tak z vašich jízd? Pošlete nám je, ideálně s informacemi o modelu a jeho komponentech a něco málo o sobě (jméno/přezdívka, věk, stát, čemu se v RC nejvíc věnujete…)

To nejzajímavější zařadíme do našich článků, na Youtube kanál nebo na náš Facebook .