Losi DBXL Flux na sněhu

Blíží se zima a s ní i sněhová pokrývka, která odděluje konec a začátek nové sezóny. Pokud si však myslíte, že musíte od prosince do ledna svého rc miláčka uložit takříkajíc k ledu, následující článek vás vyvede z omylu. Náš kamarád Samuli pro vás otestoval jak si Losi DBXL Flux vede na sněhu během zimních měsíců. Více o jeho setupu se dozvíte v článku a přiloženém videu.


Pokud se s blížící zimou děsíte dlouhé pauzy způsobené sněhovou pokrývkou, nemusíte zoufat. Náš kamarád Samuli zaslaným videem dokázal, že se správným RC autem si řádění na sněhu užijete ještě víc.

Je ale potřeba dodržovat určitá pravidla – pokud se rozhodnete, že budete jezdit po sněhu, musíte dbát na to, abyste po jízdě všechnu elektroniku vysušili. Nedojde tak k jejímu rezivění a vy si budete ježdění na sněhu moct užívat opakovaně.

S Losi si jízdu ve sněhu pořádně užijete

Právě Losi je na ježdění ve ztíženém terénu ideální. Díky zvýšenému podvozku a terénnímu duchu se s ní vyřádíte dosyta. V naší nabídce najdete 2 modely „Ready to Run“ – Losi DBXL a legendární Losi 5IVE-T.

Náš kamarád Samuli má Losi DBXL s Lehner motorem a MGM COMPRO regulátorem MGM COMPRO regulátorem TMM 25063-3 for cars X2-series . Tato kombinace mu dává výkon o celkové hodnotě 20 koňských sil a s tím už se dá pořádně zablbnout.

Jak Samuli dováděl na sněhu, můžete vidět ve videu níže: